-20%Аквафор A5 Mg (магній), A5H картриджі до фільтра глечика 4 шт
- Готово до відправки
1 360 ₴/комплект
1 088 ₴/комплект
A5H для жорсткої води. Спеціально розроблений для пом'якшення жорсткої води й активного запобігання утворенню накипу. Він також зменшує неприємний смак і запах хлору, відфільтровує осад, колоїдне залізо, важкі метали (свинець тощо), органічні сполуки, залишки ліків, пестициди та інші небезпечні речовини, які можуть з'являтися в водопровідній воді. A5 H містить більше фільтрувальних матеріалів. У поєднанні з кришкою з мікропорами зверху, фільтр демонструє збільшений термін експлуатації до 350 літрів. A5H ефективно протидіє розчиненим забрудненням навіть у воді з видимими ознаками іржі, піску або мулу.
A5 Mg (магній) забезпечує тривалий захист від забруднень у водопровідній воді, яка сильно забруднена іржею, піском та мулом. Містить більше сорбенту для збільшення терміну служби фільтра до 350 літрів. Збагачує воду магнієм до 30% від рекомендованої добової норми. Картридж Аквафор A5 mg (магній): Мінералізація магнієм Картридж А5, крім фільтрувальної суміші, містить мінерал — перламутровий доломіт, який зберігає магній у очищеній воді. Це єдиний мінерал, який легко засвоюється з води. Він запобігає захворюванням серця й судин, позитивно впливає на настрій і сон. ВООЗ вважає магній найбільш дефіцитним мінералом для населення Землі: отримати норму магнію зі звичайним раціоном у місті складно. Конструкція модуля A5 дає змогу йому самоочищатися під час набирання води в лійку. Великі частинки не забивають фільтр раніше часу, даючи змогу довше затримувати небезпечніші розчинені речовини, включно з хлором, органічними сполуками та важкими металами. Перешкоджає розмноженню бактерій усередині модуля. Ресурс цього модуля — 350 літрів. Конструкція змінного модуля дає змогу довше очищати воду від шкідливих домішок, сторонніх присмаків і запахів, навіть якщо вона іржава або мутна. Підвищений ресурс в умовах складної води Щоденна турбота про здоров'я навіть в умовах іржавої або каламутної води з великою кількістю механічних домішок. Конструкція модуля A5 дає змогу йому самоочищатися під час набору води в лійку. Великі частинки не забивають фільтр раніше часу, даючи змогу довше затримувати небезпечніші розчинені речовини, включно з хлором, органічними сполуками та важкими металами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Модель фільтруючого модуля | А5 мг, А5Н |
| Тип фільтра | глечик |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ресурс фільтруючого модуля | 350 л |
| Сорбція | Так |
| Іонообмінна фільтрація | Так |
| Мінералізація | Так |
| Зм'якшування води | Так |
| Захист від бактерій | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Вага | 0.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення комплектувального | Фільтр-глечик |
- Ціна: 1 088 ₴/комплект

