-27%Картридж змінний Аквафор В6 (В100-6) для жорсткої води комплект 4 шт. Фільтр для води
- Готово до відправки
1 190 ₴/комплект
865 ₴/комплект
Змінний модуль В100-6 Аквафор для жорсткої води
Ресурс кожного модуля — 300 літрів. Коли один закінчиться, ви зможете замінити його за кілька хвилин.
Використовується в глечиках Аквафор із круглим гніздом посадки для картриджа діаметром 7 см.
Аквафор В6 (В100-6) зменшує утворення накипу в чайнику, пом'якшуючи воду. У твердій воді чай і кава довго заварюються й виходять неароматні, а бульйони та супи – прісними: через надлишку мінералів вода погано "вбирає" смак інгредієнтів. З комплектом модулів Аквафор В6 (В100-6) у вас завжди під рукою чиста вода для приготування смачних напоїв і страв.
Рекомендується для очищення води низької та середньої жорсткості (до 4 мекв/л). Якщо без використання фільтра накип з'являється в чайнику через кілька днів — у вас вода високої жорсткості. Коли ресурс картриджа з видалення жорсткості закінчився — у чайнику може знову з'явитися накип. Однак це не означає, що картридж тепер не працює: він і далі видаляє зі води шкідливі домішки, хоча й не пом'якшує воду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Тип фільтра | глечик |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Модель фільтруючого модуля | В100-6 |
| Жорсткість вхідної води | дуже жорстка вода |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Зм'якшування води | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Вага | 0.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип комплектующего | Змінний фільтруючий елемент |
- Ціна: 865 ₴/комплект