-25%Картриджі змінні модулі Аквафор А5Н для жорсткої води 6 шт
- Готово до відправки
- Код: 115-5
1 975 ₴
1 481 ₴
Новинка!
Фільтр AQUAPHOR A5H спеціально розроблений для пом'якшення жорсткої води та активного запобігання утворення накипу.
Він також зменшує неприємний смак і запах хлору, відфільтровує осад, колоїдне залізо, важкі метали (свинець тощо), органічні сполуки, залишки ліків, пестициди та інші небезпечні речовини, які можуть з'являтися у водопровідній воді.
AQUAPHOR A5H містить більше фільтруючих матеріалів.
У поєднанні з кришкою з мікропорами зверху, фільтр демонструє збільшений термін служби до 350 літрів.
A5H ефективно протидіє розчиненим забруднень навіть у воді з видимими ознаками іржі, піску або мулу.
Тип A5H підходить для всіх глечиків АКВАФОР з картриджем типу B5, В8, В6 (В100-5, В100-8, В100-6)
Сменный модуль А5 Н для жесткой воды Аквафор 350 литров чистой воды без накипи, ржавчины, посторонних привкусов и запахов. Очищает воду от хлора и его соединений, задерживает ржавчину, железо, тяжелые металлы и другие примеси, которые часто встречаются в водопроводной воде. Активированный уголь, как губка, впитывает вредные примеси из водопроводной воды: хлор и его соединения, нефтепродукты, другие токсины. Делает воду прозрачной, улучшает ее запах и вкус. Аквален захватывает из воды тяжелые металлы (ртуть, свинец, медь, мышьяк), которые нередко находят в водопроводной воде. Ржавчина, песок, ил и другие крупные частицы не забивают картридж, благодаря тому, что мелкие гранулы угля и волокна Аквален создают миллиарды путей для воды, подобно корням растений в почве. Аквален удерживает гранулы угля на месте и не дает воде намыть каналы, через которые она может пройти без должной очистки. Ресурс модуля А5 − 350 литров: в семье из 3-х человек этого хватит дольше, чем на 2 месяца использования. В среднем взрослому человеку в сутки нужно 3 литра воды, включая напитки, супы и бульоны.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Тип фільтра | глечик |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Модель фільтруючого модуля | А5Н |
| Жорсткість вхідної води | жорстка вода |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використання для холодной води | Так |
| Ресурс фільтруючого модуля | 350 л |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 3 міс |
| Сорбція | Так |
| Іонообмінна фільтрація | Так |
| Зм'якшування води | Так |
| Захист від бактерій | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 1 481 ₴