-15%Змінний Картридж до фільтра глечика Аквафор А5Н ( покращений В6 )для жорсткої води комплект 3 модуля.
- Готово до відправки
- Код: 115-5
1 020 ₴/комплект
869 ₴/комплект
Фільтр AQUAPHOR A5H спеціально розроблений для пом'якшення жорсткої води та активного запобігання утворення накипу.
В комплекті 3 картриджа
На відміну від В6 (В100-6), картридж А5Н:
1 - має конусообразну сітку, яка дозволяє затримувати тверді частини, які забивають картридж раніше його терміну служби, вони змиваються при кожному наборі води не потрапляючи в середину картриджа, залишаючись у воронці глечика.
2 - додаткова високопродуктивна фільтруюча мембрана набагато краще затримує найдрібніші частинки, які можуть бути у воді, на рівні 1-го мікрона.
3- збільшений ресурс до 350 л.
Підходить до глечиків Аквафор: Прованс, Атлант, Престиж, Арктик, Смайл, Океан, Лакі, Карат
Змінний модуль А5Н Аквафор:
- 350 літрів чистої води без накипу, іржі, сторонніх присмаків і запахів.
- очищує воду від хлору та його сполук, затримує іржу, залізо, важкі метали та інші домішки, які часто трапляються у воді.
- активоване вугілля, як губка, вбирає шкідливі домішки з води: хлор і його сполуки, нафтопродукти, інші токсини. Робить воду прозорою, покращує її запах і смак.
- Аквален ( AQUALEN - унікальні сорбційні волокна + іони срібла ) в комбінаціі з найкращими марками активованого вугілля відомих світових виробників пригнічують розмноження бактерій всередині модуля. Надійно і безповоротньо захоплюють з води не тільки органічні домішки, але й важкі метали (ртуть, свинець, мідь, миш`як) та інші небезпечні домішки, которі нерідко зустрічаються у воді, також пом`якшують воду зменшуючи утворення накипу. Найдрібніші гранули вугілля та волокна Аквален створюють мільярди найдрібніших каналів для проходу води, подібно корінню рослин у грунті. Аквален утримує гранули вугілля на місці, та не дає воді намити канали, через які вона може пройти без відповідної очистки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Тип фільтра | глечик |
| Ємність для води | Так |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Модель фільтруючого модуля | А5Н |
| Жорсткість вхідної води | жорстка вода |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підключення до водопроводу | Ні |
| Використання для холодной води | Так |
| Ресурс фільтруючого модуля | 350 л |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 3 міс |
| Сорбція | Так |
| Іонообмінна фільтрація | Так |
| Зм'якшування води | Так |
| Захист від бактерій | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Вага | 0.5 кг |
- Ціна: 869 ₴/комплект