Надкомпактна система для глибокого очищення та мінералізації води. Високотехнологічна система автоматики дає змогу використовувати Моріон за низького тиску в водопроводі без додаткового насоса та заощаджувати до 9 тонн води на рік. мінералізатор, що входить до комплекту, відновлює оптимальне співвідношення неорганічних солей, що сприяє Вашому здоров'ю та довголіттю. Високотехнологічна система «Моріон» розроблена із застосуванням сучасних технологій, забезпечує високий ступінь очищення води. До переваг цієї системи належать:
-Компактність. Така система може бути встановлена на будь-якій кухні, у ванній, виробничому приміщенні тощо;
-Робота за низького тиску. Використання зворотного осмосу системи «Моріон» може здійснюватися без додаткового насоса: завдяки водоводному баку досить тиску в водопроводі від двох атмосфер;
- Пом'якшення води. Жорстка вода в водопроводі пом'якшується, коли проходить через картриджі системи;
-Простота у використанні. П'ятилітровий накопичувальний бак вбудований у систему зворотного осмосу, а картриджі можна замінити менш ніж за хвилину;
-Здоров'я від природи Природні мінерали, що входять до складу Моріон М, збагачують воду необхідними мікроелементами. У результаті з крана тече чиста вода, очищена від важких металів, піску, іржі, мікробів та інших шкідливих домішок.
Аквафор DWM-101S Моріон — це сучасна система очищення, що видаляє не тільки забруднювачі, а й солі жорсткості, бактерії та віруси, а також забезпечує ідеальний рівень мікроелементів. До цієї моделі розроблений спеціальний мембранний модуль, який має у своїй назві буквний індекс S.Індекс S в назві системи говорить про те, що відфільтровані забруднювачі проводяться вгору через корпус фільтра, і тільки після цього зливаються в соток. У моделі DWM-101 для зливання відфільтрованих домішок передбачена особлива трубка, встановлена в нижню частину обладнання. Аквафор DWM-101S Моріон — простий в експлуатації, економічний, але ефективний і продуктивний. Функціонуючи у разі зниженого тиску та без нагнітного насоса, фільтр щорічно заощаджує до дев'яти кубометрів води. Наявність мінералізатора дає змогу забезпечити оптимальний рівень мінералів і мікроелементів, необхідних для людського здоров'я. На першому етапі використовується модуль К5, що забезпечує попереднє очищення води. Міняти модуль необхідно кожні тришет місяців, залежно від вихідної якості води. На другому етапі встановлений модуль К2, що виконує глибоке очищення води. Періодичність заміни — раз на три-шесть місяців. Третій етап — мембрана зворотного осмосу К-50S, що видаляє всі домішки та забруднювачі, а також ум'якшує воду. Періодичність заміни — кожні півтора-два роки. На останньому етапі — мінералізатор. Аквафор DWM-101S Моріон — досконала, інноваційна система для повноцінного, глибокого очищення води!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Використання | Для холодної води, Для питної води |
| Призначення очищення | Знезалізнювання, Очищення від вільного хлору, Мінералізація, Зм'якшення |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Стан | Новий |
| Число ступенів очищення | 4 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 371 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 190 мм |
| Комплектація | |
| Кран | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 5 л |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 1.5 атм |
- Ціна: 10 630 ₴



