-20%Картридж змінний модуль Аквафор А5 Mg магній 2 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2А5мг
680 ₴/комплект
544 ₴/комплект
Показати оптові ціниАквафор A5 Магній
Линійка А5mg (магній):
1 - мають конусообразну сітку, яка дозволяє затримувати тверді частини, які забивають картридж раніше його терміну служби, вони змиваються при кожному наборі води не потрапляючи в середину картриджа, залишаючись у воронці глечика.
2 - додаткова високопродуктивна фільтруюча сітка набагато краще затримує найдрібніші частинки, які можуть бути у воді, на рівні 1-го мікрона.
Картриджі розроблені для води яка сильно забруднена іржею, піском, мулом та іншими неприємними та небезпечними домішками. На відміну від аналогів мають збільшений ресурс
- очищують воду від хлору та його сполук, сторонніх присмаків та запахів, затримують іржу, залізо, важкі метали (свинець, мідь) та інші домішки, які часто трапляються у воді. Активоване вугілля, як губка, вбирає шкідливі домішки з води: хлор і його сполуки, нафтопродукти, інші токсини. Робить воду прозорою, покращують її запах і смак. Містять унікальне волокно Аквален. Ресурс 350 літрів.
- Аквален ( AQUALEN - унікальні сорбційні волокна + іони срібла ) в комбінаціі з найкращими марками активованого вугілля відомих світових виробників пригнічують розмноження бактерій всередині модуля. Надійно і безповоротньо захоплюють з води не тільки органічні домішки, але й важкі метали (ртуть, свинець, мідь, миш`як) та інші небезпечні домішки, которі нерідко зустрічаються у воді, також пом`якшують воду зменшуючи утворення накипу. Найдрібніші гранули вугілля та волокна Аквален створюють мільярди найдрібніших каналів для проходу води, подібно корінню рослин у грунті. Аквален утримує гранули вугілля на місці, та не дає воді намити канали, через які вона може пройти без відповідної очистки.
A5Mg (магній) для води, яка сильно забруднена іржею, піском та мулом. Збагачує воду магнієм до 30% від рекомендованої добової норми. крім фільтрувальної суміші, містить мінерал — перламутровий доломіт, який зберігає магній у очищеній воді. Це єдиний мінерал, який легко засвоюється з води. Він запобігає захворюванням серця й судин, позитивно впливає на настрій і сон. ВООЗ вважає магній найбільш дефіцитним мінералом для населення Землі: отримати норму магнію зі звичайним раціоном у місті складно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Тип фільтра | глечик |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Модель фільтруючого модуля | А5 Mg |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ресурс фільтруючого модуля | 350 л |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Вага | 0.5 кг |
- Ціна: 544 ₴/комплект
